Kontakta oss

Förstasidan / Kontakta oss

Du är alltid välkommen att ringa eller maila till oss.
Här nedan hittar du telefonnummer och mailadresser till
huvudkontoret och till oss som jobbar här.

Datia, Dati AB
Dinglevägen 82
456 44 VÄJERN - Kungshamn
0523-38800
556489-6461


info@datia.nu

Butiken öppen
Måndag - fredag 09.00 - 18.00
Lördag 10.00 - 14.00

 

 

 

Michael Stensson
Inköp/Säljare/Installation
0523-459421

michael@datia.nu

 

Pontus Edgren
Utetekniker/Säljare

pontus@datia.nu
0737-893134

Christian Pesson
Tekniker/Verkstad
0523-459426
christian@datia.nu

 

 

Johan Hansson
Utetekniker/Säljare
0523-459427
johan@datia.nu

Rikard Lorensson
Butik/Verkstad
rikard@datia.nu
0523-38800
 

Christoffer Ingebäck
Butik/Verkstad

christoffer.ingeback@datia.nu
0523-38800


Ekonomi
0523-38800
ekonomi@datia.nu